Nie wstydź się być plus size!
16.jpg

Ten wpis będzie poświęcony w stu procentach kobiecości. Otóż w sieci znajdziecie różne teorie na ten temat, ja mam swoją. Należy odkryć w sobie swoją cielesność i urodę, a później krok po kroku wyłaniać z niej atrakcyjne aspekty.

Po takim zabiegu może okazać się, że ta partia ciała, którą chciałyście sprytnie ukryć jest Waszym ogromnym atutem.

Dlatego nie należy się skupiać głównie na mankamentach! Pamiętajmy, nikt nie jest doskonały. Nawet te kobiety z okładek Women's Health. Warto pamiętać też o tym, że stylizacja dodaje nam uroku i charakteru. Tak bywa w życiu, że nawet najpyszniejsza bombonierka potrzebuje odpowiedniego opakowania...

Weźmy pod uwagę to, że biologicznie nasze charaktery są różne. Mamy wady i zalety, do których łatwiej się nam przyznać niż do tych fizycznych, które są widoczne. Zazwyczaj stają się one tematem tabu. A nie powinno tak być! Zamiast skupiać się na niepowodzeniach skup się na teraźniejszości i idź do przodu! Ja tak zrobiłam...

W swoim życiu zmieniłam pewien stereotyp. Według niego, każda prezenterka pogody miała być szczupła, wręcz chuda. A słowo plus size nie wchodziło w grę. Udowodniłam, że kobieta o pełnych kształtach prezentuje się równie dobrze.

Zaryzykowałam i na castingu prezenterów telewizyjnych otwarcie powiedziałam, że pragnę być pierwszą w Polsce pogodynką plus size. Do dzisiaj z powodzeniem wykonuję ten zawód i wiem z doświadczenia, że warto pokazać bioderko.

W moim , mankamenty, które chciałam skrywać okazały się zaletą. To samo może spotkać każdą z Was. Warto zmienić coś w swojej garderobie. Może to okazać się strzałem w dziesiątkę.

Pamiętaj, że za Twoją garderobą stoi Twoja pewność siebie. Poczucie kobiecości. Jeśli masz dyskomfort związany z większym rozmiarem to zupełnie nie potrzebnie. Lepiej ubrać większą stylizację oversize, spiąć ją gustownie paskiem niż uwydatniać swoje mankamenty przyciasnymi bluzkami i tunikami.

Na rynku znajdziecie piękne stylizacje nie tylko w rozmiarze do S, M i L. Nie wstydźcie się swojego ciała i stwierdzenia, jestem plus size!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl