O nas

Jestem pogodynką plus size. Uświadamiam Polkom, jak mają się ubrać w nadchodzących dniach, aby nie nie było im ciepło lub za chłodno, a jednocześnie wyglądały wyjątkowo. Przekazuję lepsze i gorsze informacje pogodowe, ale zawsze staram się robić to z optymizmem. W swojej pracy muszę zrozumiale i czytelnie dla każdego widza przedstawić prognozę pogody. To, w jakiej stylizacji pojawiam się na ekranie, ma duże znaczenie, bo chce czuć się komfortowo przed kamerą. Na co dzień łączę modę i pogodę, ale także bardzo ważna jest dla mnie wygoda. W przyszłości chciałabym, aby każda kobieta w rozmiarze powyżej „sieciówkowego” mogła się poczuć tak jak ja.

Moją misją jest dostarczenie klientkom licznych stylizacji służących poprawie wyglądu i samopoczucia.

Wierzę, że każda kobieta nosi w sobie piękno, a ja chciałabym je wydobyć i o nie dbać. Moim potencjalnym klientkom oferuję pomoc w zachowaniu stylu pasującego do urody i dobrego samopoczucia. Poprzez świadczenie usług metamorfozy stylu w miłej i przyjaznej atmosferze.

Sklep należy do firmy
POGODNA GOSIA
00-140 Warszawa
al. Solidarności 101/40
(Polska)

NIP: 9372393957
REGON: 385880936
Nazwa banku: ING Bank Śląski
Numer rachunku dla PLN: 50 1050 1070 1000 0097 2840 0715
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter, a co tydzień wyślemy Ci informację o nowościach i trendach, ofertach specjalnych oraz promocjach i konkursach z nagrodami!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl